Symbol
Instagram
Bizden Haberdar Olun
© Mimplanet 2022
Sky Web Ajans
EN TR
our office
  • Ülke:
    Türkiye
  • Şehir:
    Ankara
  • Kuruluş:
    Ocak, 2022

Kalite, hız ve tasarım odaklı
çanta dolusu fikir sahibi büyüyen bir ekibiz.

2022 yılından bugüne müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti, ürün çeşitliliği, kapasitesi ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği iç mimarlık sektörünün güçlü bir firması aynı zamanda yaşam ve iş alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur. Yaratıcılığı ve estetik anlayışının yanında projelerindeki koordinasyonu, tecrübesi, ekip çalışması, hızı ve bütçe yönetimi ile daima müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylığı prensibi ile kusursuz ve kaliteli hizmeti hedefleyen Mimplanet Mimarlık 50+ kişilik profesyonel ve eğitimli ekibi ile birlikte projelendirme, inşaat taahhüt (uygulama, duvar, sıva, alçı, boya, seramik, elektrik, su tesisatı, demir ve çelik işleri, alüminyum, cam işleri) ve mobilya üretimini; kendi bünyesinde çözümlemektedir. Bundan dolayı maliyetler minimize edilerek yüksek kalitede işler elde edilmekte ve kesintisiz teknik servis ve garanti anlayışını sürdürülebilir kılmaktadır.

Tarihten süregelen estetik algısını benimseyip, 2022'den beri en iyi iç mimarlık deneyimini müşterilerine sunan Mimplanet Mimarlık, aynı zamanda müşterilerine görsel olarak eşsiz bir estetik bırakıyor. Sizler de Mimplanet mimarlık farkı ile alacağınız iç mimarlık hizmeti sayesinde yaşam alanlarınızı anahtar teslim projeler ile yaşanılabilir bir hale getirin!
2
Yıllık Deneyim
14
Bitirilmiş Proje
11
Mutlu Müşteriler
20
Ödül
brand
brand
brand
brand
brand
brand
brand

Düşüncenizi bizimle paylaşın

Paylaş
banner

Hakkımızda

Kalite, hız ve tasarım odaklı
çanta dolusu fikir sahibi büyüyen bir ekibiz.
Bize Ulaşın